autor: Martin Brix
dátum: 26.02.2018
zdroj: Čerstvé Ovocie


2% PRE ČERSTVÉ OVOCIE

Myslíme si, že kreatívni a tvoriví ľudia si zaslúžia priestor, kde by mohli prezentovať seba a svoju tvorbu. Našou ambíciou je ponúknuť im tento priestor a upozorniť na ľudí a projekty, ktoré by mali byť viac na očiach. 

Venujte svoje % z dane na podporu projektov Urban Market Čerstvé Ovocie_FM, ktoré prinášajú mladý slovenský dizajn, architektúru, kreatívnu tvorbu a hudbu bližšie k vám! Čerstvé Ovocie prostredníctvom svojich projektov otvára dvere mladým talentovaným umelcom/kyniam a predstavuje nové tváre z oblasti módy, dizajnu, architektúry a výtvarného umenia. 

Urban Market je živý dizajnový trh, ktorý v sebe spája prezentáciu súčasnej domácej umeleckej a kreatívnej tvorby s pestrým kultúrnym programom. Aj v roku 2018 bude mať 9. ročník Urban Marketu opäť tri vydania – jarné, letné a zimné. Urban Market dáva príležitosť umelcom/kyniam, módnym návrhárom/kám, šperkárom/kám, ako aj mnohým ďalším vystavovať a osobne prezentovať širšej verejnosti vlastnú tvorbu v netradičnom priestore.

Okrem organizovania marketov a kultúrnych podujatí, Čerstvé Ovocie pravidelne predstavuje na vlnách Rádia_FM mladých, zaujímavých a kreatívnych ľudí a ich projekty, ktoré by mali byť každému z nás viac na očiach. Rubrika Čerstvé Ovocie_FM krátkymi rozhovormi prezentujeme to, čo sa deje v ateliéroch, dielňach, pracovniach alebo v hlavách ľudí, ktorí chcú dať svetu niečo viac. Od roku 2013 sa predstavilo vyše 200 hostí. V roku 2018 by sme sa chceli dostať na číslo 250!

Vašimi dvoma percentami podporíte Čerstvé Ovocie na tomto linku

Ako poukázať % z dane Čerstvému Ovociu?
Postup krokov sa mierne líši podľa toho, či % z dane chcete poukázať ako fyzická osoba alebo právnická osoba. Postup krokov nájdete na tomto linku

Tlačivá na poukázanie % z dane si môžete stiahnuť na tomto linku. 

Údaje o nás:
Názov: Čerstvé Ovocie, n.o.
Sídlo: Majerníkova 3008/16, 841 05 Bratislava-Karlova Ves
Právna forma: nezisková organizácia
IČO: 45 734 232 (SID sa nevypĺňa)

V prípade, že si neviete poradiť s vypĺňaním formulárov k poukázaniu % z dane, radi Vám pomôžeme! Kontaktovať nás môžete emailom na info@cerstveovocie.sk alebo telefonicky na +421 907 295 678.

Za vašu podporu vám srdečne ďakujeme!!