Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

Podpora

Ako nás môžete podporiť:

finančne

Každá finančná čiastka bude použitá na fungovanie organizácie alebo bude vynaložená na konkrétny projekt Čerstvého Ovocia. Ľubovoľnou čiastkou nás môžete podporiť anonymne jej zaslaním na číslo nášho účtu Tarta Banky: 2928845122/1100, alebo „verejne“, formou ne/pravidelného sponzoringu, prípadne jednorazového finančného daru. Touto cestou viete priamo podporiť konkrétnu činnosť, či projekt našej neziskovej organizácie. Vaša finančná podpora bude použitá korektne a transparentne. Ak sa rozhodnete pre túto cestu, neváhajte nás kontaktovať na podpora@cerstveovocie.sk a radi s vami prediskutujeme všetky podrobnosti vašej finančnej podpory, takisto na čo budú peniaze použité.


materiálne

Ak máte veci (materiál, techniku, nábytok, ...), ktoré radi poskytnete na zlepšenie fungovania Čerstvého Ovocia, prípadne veci, ktoré vieme využiť pri realizácii našich konkrétnych projektov, neváhajte, veci nafoťte, prípadne opíšte o čo sa jedná a dajte nám vedieť čo by ste nám nezištne vedeli podarovať. Budeme vďační za materiál na workshopy, rôzny nábytok, kancelársku či audio-video techniku, náradie alebo proste za hocijaký spotrebný materiál, ktorý budeme vedieť ďalej využiť.


vedomostne

Budeme radi keď sa s nami podelíte o vaše skúsenosti, keď nám poradíte čo a ako by sme mali/mohli zlepšiť. Sme mladý projekt, ktorý ocení každú ekonomickú, právnu, umeleckú, technickú, či hocijakú konštruktívnu radu. Veľmi sa nám zíde pomoc pri finančných otázkach ako aj celkovom financovaní projektu, právne poradenstvo ako aj poradenstvo v oblasti administratívy.


odporučeniami

Máte známych, kamarátov, kolegov či v náhodnom rozhovore ste sa stretli s ľuďmi, ktorí by vedeli využiť naše služby, podporiť a pomôcť nám, prípadne majú záujem podieľať sa na niektorom z našich projektov? Neváhajte! Posuňte im kontakt na nás, odporučte nás. Ale aj naopak. Ak máte kontakt na zaujímavých ľudí, ktorí by nás takisto vedeli nejakou formou podporiť, prípadne viete o konkrétnom človeku, ktorý by sa nám hodil pri realizácii našich projektov, pošlite nám ich kontakt. My sa s nimi radi spojíme a prediskutujeme ako by nám vedeli pomôcť, prípadne my im.


manuálne

Každá pomocná ruka je nenahraditeľná. Na naše podujatia vždy potrebujeme dobrovoľníkov, helperov, pomocníkov. Ak máte záujem nezištne podať pomocnú ruku (a to doslova) pri realizácii niektorého z našich projektov, ktorý máte radi a tak byť ich plnohodnotnou súčasťou, neváhajte kontaktujte nás. Nám tak veľmi pomôžete a vy sa dozviete niečo nové zo zákulisia našich podujatí, niečo sa aj priučíte, nebudete sedieť doma a pridáte vašu pomocnú ruku k dielu.


spoluprácou

Podporme vzájomne naše a vaše aktivity. Niekedy zjednotením nápadov, spojením projektov vznikne niečo lepšie, veľkolepejšie. Nie nadarmo sa hovorí, že v jednote je sila.


propagáciou

Šírte v dobrom mene náš projekt, naše aktivity, šírte Čerstvé Ovocie, či už medzi vašich známych, priateľov, rodinu. Podeľte sa s Čerstvým Ovocím s hocikým koho len tak náhodne stretnete na dovolenke, vonku na ulici, či na párty. Podporte nás mediálne. Rozprávajte o našich aktivitách. Píšte, zdieľajte, twittujte, blogujte o nás. Budujme spolu komunitu! Buďte spolu s nami Čerstvé Ovocie. Možno bude svet krajší...


Ak nám viete-chcete-môžte akokoľvek pomôcť píšte nám na podpora@cerstveovocie.sk.

Ďakujem.