Projekty / ČERSTVÉ OVOCIE_LIVE

Okrem organizovania marketov a kultúrnych podujatí, chodieva Čerstvé Ovocie každý utorok do Rádia_FM. Vždy po 15.00 Nikola a Brixo spolu s Luciou a Mizzim hovoria o zaujímavých projektoch, návrhároch, móde, životnom štýle, dizajnoch, nápadoch a iných skutočnostiach, ktoré by mali byť každému z nás viac na očiach.

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

PODPORTE ČERSTVÉ OVOCIE
PODPORTE ČERSTVÉ OVOCIE

Myslíme si, že kreatívni a tvoriví ľudia si zaslúžia priestor, kde by mohli prezentovať seba a svoju tvorbu. Našou ambíciou je ponúknuť im tento priestor a upozorniť na ľudí a projekty, ktoré by mali byť viac na očiach.

ČERSTVÉ OVOCIE_LIVE VOL. 10
ČERSTVÉ OVOCIE_LIVE VOL. 10

Ak nás počúvate pravidelne či nepravidelne, každý utorok po 15:15 na Rádiu_FM, aspoň trošku poznáte našu rubriku Čerstvé Ovocie_FM. Ako takéto rozhovory prebiehajú, môžete už v poradí jubilejný desiaty krát zažiť počas projektu Umenie z Cvernovky, tentokrát s čislom #2, ktoré si pre vás pripravil ArtAttack.

ČERSTVĚ OVOCIE_LIVE VOL. 9
ČERSTVĚ OVOCIE_LIVE VOL. 9

Za dverami ateliérov Kreatívneho a kultúrneho centra nová Cvernovka sa tvorí, maľuje, navrhuje. Našou komornou diskusiou tieto dvere pootvoríme a pozrime sa na život a prácu našich troch hostí, ktorí sú súčasťou novej Cvernovky. Ako sa tvorí výtvarníčke Monike Pascoe Mikyškovej, výtvarníkovi Filipovi Sabolovi, či fotografovi a zároveň grafickému dizajnérovi Richardovi Kučerovi Guzmánovi?

ČERSTVÉ OVOCIE_LIVE VOL. 8
ČERSTVÉ OVOCIE_LIVE VOL. 8

Ak nás počúvate pravidelne či nepravidelne, každý utorok po 15:15 na Rádiu_FM, aspoň trošku poznáte našu rubriku Čerstvé Ovocie_FM, prostredníctvom ktorej vám predstavujeme mladých, šikovných, aktívnych, kreatívnych a inak zaujímavých ľudí a ich projekty. Ako takéto rozhovory prebiehajú, môžete už v poradí ôsmy krát zažiť počas podujatia Noc Architektúry v Aule Emila Belluša na Fakulte architektúry STU s hosťami Adamom Berkom, Michalom Sládekom a Jurajom Hubinským.

ČERSTVÉ OVOCIE_LIVE VOL. 7
ČERSTVÉ OVOCIE_LIVE VOL. 7

Móda žije. Je prítomná všade okolo nás a tak aj okolo nás začínajú pomaly žiariť mladé hviezdy módneho dizajnu. Takzvaná "mladá krv", ktorú si treba zapamätať, lebo ešte o nej budeme počuť. Na krátke rozhovory sme si pozvali Michaelu Hriňovú, módnu návrhárku, ktorá stojí za značkou AiM, Silviu Zrebnú, absolventku Ateliéru 343 a libereckú šperkárku Marcelu Kindl Steffannovú.

ČERSTVE OVOCIE_LIVE VOL. 6
ČERSTVE OVOCIE_LIVE VOL. 6

Ak nás počúvate pravidelne či nepravidelne, každý utorok po 15:15 na Rádiu_FM, aspoň trošku poznáte našu rubriku Čerstvé Ovocie_FM, prostredníctvom ktorej vám predstavujeme mladých, šikovných, aktívnych, kreatívnych a inak zaujímavých ľudí a ich projekty.