Projekty / Spolupráce

Projekty na ktorých sme participovali, ktorých sme súčasťou. Združenia, organizácie a jednotlivci, s ktorými spolupracujeme, ktorých podporujeme alebo oni pomáhajú nám.

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

GRAPE FESTIVAL
Spolupráce / Grape Festival

Hudobný festival konajúci sa na piešťanskom letisku. Since 2010: Royksopp, Interpol, Morcheeba, Hurts, Nero, The Drums, The Subways, Example, The Wombats, Marina & The Diamonds, The Bloody Beetroots, Crystal Fighters, Dj Fresh live, Dub FX, The Big Pink, Blood Red Shoes, Modestep, Parov Stelar, The Sounds, Wolf Gang, Citizens!, a mnoho ďalších.

VISEGRAD MARKETS
Spolupráce / Visegrad Markets

Visegrad Markets je novým projektom projektom Aliancie Stará Tržnica, realizovaným s podporou Višegrádskeho fondu a v spolupráci s Čerstvé Ovocie, n.o. Po úvodnom, spoločnom stretnutí sa v tržnici štyrikrát ročne pod hlavičkou Visegrad Markets uskutoční jeden z vybraných dizajnových trhov z krajín Višegrádskej štvorky.

PEKNÁ MAĽBA II.
Spolupráce / PEKNÁ MAĽBA II.

44 francúzskych a slovenských umelcov v Pisztoryho paláci – originálne podujatie v neobyčajných priestoroch !

MÁJOVÝ DŽEM
Spolupráce / MÁJOVÝ DŽEM

Náš Májový džem predstavuje symbol súčasného, čerstvého a zdravého umenia v jednej ochrannej nádobe, ktorý chceme servírovať v rôznych podobách pre ľudí z rôznych oblastí pôsobenia neobmedzených vekových kategórií.

BLAF - BRATISLAVA ART FESTIVAL
Spolupráce / BLAF - Bratislava Art Festival

Zažite 30 galérií, relaxujte na koncertoch a víkendujte s umením. Zadarmo a pre všetkých.

FEST MARKET
Spolupráce / Fest Market

Tradične netradičný market ako súčasť medzinárodného divadelného festivalu "Divedelná Nitra". Market plný súčasnej módnej tvorby, handmadeu, dizajnu a iného umenia.

ASKING ARCHITECTURE
Spolupráce / Asking Architecture

Projekt Asking Architecture je víťazným návrhom na realizáciu expozície v Pavilóne Českej a Slovenskej republiky, ktorý vybrala odborná komisia spomedzi 30 súťažnýchprojektov. Autorom návrhu je združenie rese arch pod vedením architekta Jána Perneckého.

URBAN.E.T.
Spolupráce / Urban.E.T.

Projekt predstavuje jedinečný a dlhodobý kultúrno-sociologicko komunitný projekt, ktorý pracuje s témou mesta ako so živou štruktúrou a organizmom. Ide teda o „festival“ urbanizmu a architektúry spojený s odbornou konferenciou, verejnými diskusiami, dobrovoľníckymi podprojektami, ale najmä chceme oživiť verejné priestory mesta kultúrnymi a umeleckými podujatiami.

SASHE ART PICNIC
Spolupráce / Sashe Art Picnic

Neopakovateľná kreatívna atmosféra. Zoznámite sa naživo s tvorbou šikovných ľudí, prezriete si ich originálnu tvorbu a budete mať možnosť ukoristiť si niektorý z jedinečných kúskov, ktoré vás odlíšia v šedivom dave. Nájdete tu nespočetné množstvo originálnych šperkov, tašiek, doplnkov, oblečenia, či keramiky a iných farebných vecičiek.