Spolupráce / BLAF - Bratislava Art Festival

Zažite 30 galérií, relaxujte na koncertoch a víkendujte s umením. Zadarmo a pre všetkých.

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

VPLYV SYMBOLICKÉHO KAPITÁLU NA KARIÉRU SÚČASNÉHO UMELCA
VPLYV SYMBOLICKÉHO KAPITÁLU NA KARIÉRU SÚČASNÉHO UMELCA

Dnes štartuje šiesty ročník festivalu BLAF– Bratislava Art Festival. Od štvrtka 8. októbra do nedele 11. októbra vám na pôde 28 galérií poskytneme dôslednejší fokus na súčasné slovenské vizuálne umenie. Vstup na všetky festivalové podujatia je voľný!

BLAF 2015: DÔSLEDNEJŠÍ FOKUS NA SÚČASNÉ SLOVENSKÉ VIZUÁLNE UMENIE
BLAF 2015: DÔSLEDNEJŠÍ FOKUS NA SÚČASNÉ SLOVENSKÉ VIZUÁLNE UMENIE

Už o týždeň sa začne šiesty ročník festivalu BLAF – Bratislava Art Festival, ktorý pripravila Nadácia – Centrum súčasného umenia a produkčná spoločnosť Clockwise v spolupráci so Slovenskou národnou galériou. Prebiehať bude od 8. do 11. októbra na pôde 28 galérií. Tohtoročnou témou festivalu je "symbolický kapitál".

OD DNES SME BLAF A PÝTAME SA: (JE) UMENIE PRE MASY?
OD DNES SME BLAF A PÝTAME SA: (JE) UMENIE PRE MASY?

Začína festival BLAF. Neoficiálnou témou a motívom tohto ročníka je otázka: (Je) Umenie pre masy?, ktorá v sebe ukrýva potenciál premýšľania nad úskaliami, možnosťami a potrebnosťou aktivít, približujúcich súčasné umenie širokému publiku, ako aj zamyslenie sa, či a do akej miery sa na tom majú podieľať galerijné inštitúcie.

FEST MARKET VS. BLAF MARKET
FEST Market vs. BLAF Market

A čo vy tento víkend? Budete v Nitre alebo v Bratislave? Alebo aj tam aj tam? Ak áno, určite navštívte jeden z našich trhov - marketov, počas víkendu. Počasie má byť dobré, tak odporúčame vybrať sa von, vypnúť sociálne siete a "pošpacírovať sa" medzi kopou kreatívnej tvorby na čerstvom vzduchu.

BLAF MARKET 2013 X BRATISLAVA ART FESTIVAL
BLAF Market 2013 x Bratislava Art Festival

BLAF Market - veci ručne vyrobené, výnimočné, svieže, čerstvé a presne také, aké isto hľadáte na nádvorí SNG v rámci Bratislava Art Festivalu.

FOTOREPORT: BLAF MARKET 2012
Fotoreport: BLAF Market 2012

Cez víkend (6.-7.10.2012) boli galérie v Bratislave plné. Konal sa štvrtý ročník festivalu umenia BLAF (Bratislava Art Festival).