Blog / Móda

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

OKTóBER OVLáDNE FASHION LIVE!
Október ovládne Fashion LIVE!

Tretí ročník unikátneho projektu Fashion LIVE!, ktorý bude prebiehať od 21. - 23. októbra 2015 v priestoroch Starej tržnice, ponúkne bohatý program. Najlepší slovenskí dizajnéri a víťazi súťaže Signal Fresh Fashion Contest predstavia svoje najnovšie kolekcie. Milovníci módy sa môžu tešiť aj na prezentáciu modelov dizajnérov z Poľska, Maďarska, Českej republiky či Holandska.

CENTRAL EUROPEAN FASHION DAYS
Central European Fashion Days

Central European Fashion Days, the region’s largest fashion event, organized by Design Terminál, is set to take place over the first weekend of October in 2014, during international fashion week season. Official consultants of the event, IMG Fashion are the world’s leading fashion week owners and producers with over 30 events worldwide.

PRAGUE FASHION SALON VOL. 2
Prague Fashion Salon vol. 2

PRAGUE FASHION SALON vol. 02 je trojdenný pop up store, který sa uskutoční v priestoroch The Chemistry Gallery v termíne od 5.9. do 7.9. 2013. PRAGUE FASHION SALON vol.02 je druhou výstavou cyklu PRAGUE FASHION SALON.

TORNÁDO LUE Má NOVý ALBUM
TORNÁDO LUE má nový album

Skupina Tornádo Lue potvrdzuje svoj návrat na scénu novým koncertným albumom. Nahrali ho koncom októbra počas troch koncertov v bratislavskom NuSpirit Klube a ako bonus pridávajú tri nové skladby.

OTVORENá INDUSTRIáLNA NáRUč - URBAN MARKET ZAčíNA
Otvorená industriálna náruč - Urban Market začína

Dnese otvárame o 16:00 všetky naše dvere, brány, náruče a čakáme len a len na vás. Môžete sa tešiť na viac ako 100 originálnych značiek, vďaka ktorým snáď vyriešite darčekové dilemy.

"MAGIKA FANTASTIKA" MóDNA šOU LENKY SRšňOVEJ
"Magika Fantastika" módna šou Lenky Sršňovej

Každý skvelý nápad potrebuje k životu dve veci: kreatívnych zanietených ľudí a nadšencov, čo do neho vložia svoju energiu, prípadne prostriedky. Nám sa podarilo dať dokopy úžasný tím a začíname pripravovať 4. ročník módnej prehliadky s presahmi do viacerých umeleckých disciplín.