Blog / Móda

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

REDD´S URBAN CIRKUS MóDNA PREHLIADKA: ROSTISLAV LIšKA
REDD´S Urban Cirkus Módna Prehliadka: Rostislav Liška

"Mým cílem je vytvořit most mezi uměním a oděvním designem a to za pomoci tvorby kolekcí na základě výzkumu v různých oblastech."

REDD´S URBAN CIRKUS MóDNA PREHLIADKA: MAJA BOžOVIC
REDD´S Urban Cirkus Módna Prehliadka: Maja Božovic

"Chcem využit módu ako formu komunikácie prípadne ako druhý jazyk. Slova ako sen, prijanie, modlidba, sila, vašen, tanec, hra prebudili moju fantáziu a prinútili ma o tom premýšľať. Inšpiráciu som čerpala zo základného odevu a hlavne kuskov, ktoré máme v šatníku- kabát, košeľa, sukňa, nohavice, úpletové tričko, úpletové šaty…"

REDD´S URBAN CIRKUS MóDNA PREHLIADKA: DENISA DOVALOVá
REDD´S Urban Cirkus Módna Prehliadka: Denisa Dovalová

Študentka 2. ročníka designu odevu fakulty multimediálnych komunikácií Univerzity Tomáše Bati.

ZOZNáMTE SA: SEWOLOGYLAB
Zoznámte sa: Sewologylab

Sewologylab už nemusíme dopodrobna predstavovať. S talentovanou Luciou S. ste sa mohli stretnúť na zimnom Urban Markete, kde ukázala, že módna prehliadka môže byť odvážna, energická a veľmi pútavá.

ZOZNáMTE SA: COCOPINDA
Zoznámte sa: Cocopinda

Textilná značka, ktorá prináša nové a limitované edície tričiek každé dva týždne. Tričká sú zasielané v balení ako dobrá pizza! A, čo je ich výhodou?

ZOZNáMTE SA: PLAZMALAB
Zoznámte sa: Plazmalab

Z Čiech k nám zavíta naša obľúbená značka Plazmalab. Tešíme sa, že prinesú zo sebou nielen tričká a mikiny ale aj zaujímavé doplnky. Mali ste ich možnosť stretnúť aj na zimnom Urban Markete. Teraz na jar prídu aj s novou kolekciou.