Projekty / Urban Art Session

Podujatie s edukačným charakterom snažiace sa priblížiť širšej verejnosti „urban art“, čiže umenie vznikajúce v meste, na sídlisku, ako aj motivovať mladých ľudí žijúcich v centrách miest a ich sídliskách a obytných mestských štvrtiach ku kreatívnej tvorbe, sebarealizácii. Takisto umožniť stretnutie autorov, umelcov, ich fanúšikov za účelom vzájomnej výmeny skúseností, ...

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

URBAN ART SESSION VOL. 4: (SUB)SOCIETY
Urban Art Session vol. 4: (SUB)SOCIETY

Posledný diel Urban Art Session sa uskutoční počas Urban Market 2015 (Winter Edition) v Pisztoryho paláci. Hlavnou témou budú subkultúry mestskej mládeže. Pozývame na premietania filmov s témou subkultúr a jedinečnú prednášku Juraja Malíčka o širších civilizačných kontextoch súčasných mestských subkultúr.

URBAN ART SESION VOL. 3: ART SOCIETY
Urban Art Sesion vol. 3: ART SOCIETY

Po roku sa uskutoční v industriálnych priestoroch ateliéru Bavlna opäť "crossover" stretnutie fanúšikov výtvarného umenia, na ktoré vás pozývajú Čerstvé Ovocie a ArtAttack. Umelci, writeri, street artisti, sochári, jednoducho ľudia inklinujúci k vizuálnemu prejavu ale aj náhodní okoloidúci budú mať príležitosť konfrontovať svoje názory v podmanivých priestoroch Cvernovky.

URBAN ART SESSION VOL. 2: MUSIC SOCIETY
Urban Art Session vol. 2: MUSIC SOCIETY

Čerstvé Ovocie a ajlavmjuzik vás po roku pozývajú opäť na stretnutie hudobných fanúšikov, interpretov ale aj náhodných okoloidúcich v podmanivých priestoroch Cvernovky.

URBAN ART SESSION VOL. 1: BIKE SOCIETY
Urban Art Session vol. 1: BIKE SOCIETY

10.10. štartuje už tretí ročník cyklu stretnutí Urban Art Session. Čerstvé Ovocie a Slowatch si tak pre vás pripravil Urban Art Session vol. 1: BIKE SOCIETY, stretnutie komunity mestských bikerov, ktoré sa uskutoční 10.10. v priestore Slowatch na Laurinskej 19 v Bratislave.

ČO NOSÍME A KDE BÝVAME
ČO NOSÍME A KDE BÝVAME

V poslednom, štvrtom vydaní Urban Art Session sme si posvietili na ďalšiu zložku našich mestských životov. A keď už tak rovno na dve. Témou posledného Urban Art Session s podtitulom Urban Deko bola nie len kultúra mestskej módy, ale aj bývania.

VÝTVARNÔ: NA TRASE DOLNÝ KUBÍN - BRATISLAVA - SVET
VÝTVARNÔ: NA TRASE DOLNÝ KUBÍN - BRATISLAVA - SVET

V Bavlne sa aj malé, nenápadne veci stávajú veľkými, neopakovateľnými. Takou vecou (alebo skôr podujatím) bolo aj tretie vydanie stretnutia venovaného mestskej kultúre a jeho umeniu, Urban Art Session s podtitulkom Výtvarnô.