Projekty / Urban Art Session

Podujatie s edukačným charakterom snažiace sa priblížiť širšej verejnosti „urban art“, čiže umenie vznikajúce v meste, na sídlisku, ako aj motivovať mladých ľudí žijúcich v centrách miest a ich sídliskách a obytných mestských štvrtiach ku kreatívnej tvorbe, sebarealizácii. Takisto umožniť stretnutie autorov, umelcov, ich fanúšikov za účelom vzájomnej výmeny skúseností, ...

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

URBAN ART SESSION VOL. 4: URBAN DEKO
Urban Art Session vol. 4: URBAN DEKO

Čerstvé Ovocie v spolupráci s Urban Marketom a OWL Illustration vám spoločne prinášajú štvrté, teda posledné, vydanie z cyklu neformálnych stretnutí Urban Art Session venované skrášľovaniu seba samého a priestorov, v ktorých žijeme. Zjednodušene napísané kultúra mestskej módy a bývania - Urban Deko.

URBAN ART SESSION VOL. 3: VÝTVARNÔ
Urban Art Session vol. 3: VÝTVARNÔ

Mestská kultúra v rôznych obmenách neustále expanduje do menších miest a obcí. Preto sme sa rozhodli, v rámci spoločnej výstavy, predstaviť troch vizuálne zdatných umelcov z Dolného Kubína.

UNIVERZÁLNY JAZYK ZVUKOV A HARMÓNIÍ. COOLTÚRA HUDBY V BAVLNE.
UNIVERZÁLNY JAZYK ZVUKOV A HARMÓNIÍ. COOLTÚRA HUDBY V BAVLNE.

Najlepšie sa robí z ľuďmi, ktorí to robia srdcom, ktorí majú radi život v meste, jeho kultúru, ktorí milujú hudbu, preto ajlávmjuzik. Cvernovku máme radi, "vyrastali" sme v nej a stále sme s ňou úzko spojení. Srdcová kombinácia vytvorila úžasnú atmosféru. Urban Art Session vol. 2: COOLTÚRA HUDBY.

TEN BICYKEL NEMÁ BRZDY? ČISTÁ SAMOVRAŽDA. NIE! FIXEDGEAR KULTÚRA.
TEN BICYKEL NEMÁ BRZDY? ČISTÁ SAMOVRAŽDA. NIE! FIXEDGEAR KULTÚRA.

Krátke resumé, v riadkoch, obrazoch a zvukoch, z prvého vydania Urban Art Session venovaného Fixedgear komunite na Slovensku.

URBAN ART SESSION VOL. 2: COOLTÚRA HUDBY
Urban Art Session vol. 2: COOLTÚRA HUDBY

Milujeme hudbu v jej všetkých podobách preto sa tešíme na experiment, ktorý vznikne počas „freestyle session“, kedy sa za mašinkami stretnú viaceré žánre a interpreti bežne nespolupracujúci. Dji, producenti, raperi, speváci, či hudobníci.

URBAN ART SESSION VOL. 1 : FIXEDGEAR KULTÚRA
Urban Art Session vol. 1 : FIXEDGEAR KULTÚRA

Čo? Ten bicykel nemá brzdy? To ako? Čistá samovražda. A aj napriek tomu má fixedgear, jazdenie na bicykli s pevným prevodom, tisícky priaznivcov po celom svete.