Spolupráce / Asking Architecture

Projekt Asking Architecture je víťazným návrhom na realizáciu expozície v Pavilóne Českej a Slovenskej republiky, ktorý vybrala odborná komisia spomedzi 30 súťažnýchprojektov. Autorom návrhu je združenie rese arch pod vedením architekta Jána Perneckého.

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

FOTOREPORT: ASKING ARCHITECTURE PREVIEW
Fotoreport: Asking Architecture Preview

V dňoch 27. a 28. augusta sa v Benátkach konal Preview. Čieže, predpremiéra pred otvorením pre verejnosť.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (6)
Asking Architecture presents (6)

29. mája sa v Gallerii Cvernovka uskutoční posledné z májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012. Prezentovať sa bude Stanica Žilina-Záriečie, BANSKÁ ST A NICA Contemporary a Východné pobrežie.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (5)
Asking Architecture presents (5)

Na predposlednom vydaní májových prezentačných podujatí Asking Architecture presents sa predstavia Tomáš Džadoň a PBlog, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (4)
Asking Architecture presents (4)

22. mája sa v Gallerii Cvernovka uskutoční ďalšie z májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012. Prezentácie na štvrté vydanie si chystajú Nástupište 1-12, BUNKA pre súčasnú kultúru, Záhrada a OFFCITY.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (3)
Asking Architecture presents (3)

Tretie zo série šiestich májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012, sa uskutoční 17. mája v design factory. Tentokrát sa vám predstavia: Anna Cséfalvay, Pavlína Morháčová a H3T architekti.

ASKING ARCHITECTURE - PAVILóN ČESKEJ A SLOVENSKEJ REPUBLIKY
Asking Architecture - Pavilón Českej a Slovenskej republiky

Projekt Asking Architecture je víťazným návrhom na realizáciu expozície v Pavilóne Českej a Slovenskej republiky na prestížnej medzinárodnej prehliadke 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012.