Spolupráce / Fest Market

Tradične netradičný market ako súčasť medzinárodného divadelného festivalu "Divedelná Nitra". Market plný súčasnej módnej tvorby, handmadeu, dizajnu a iného umenia.

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

DNES ZAČÍNA DIVADELNÁ NITRA
DNES ZAČÍNA DIVADELNÁ NITRA

Päť dní plných špičkového európskeho aj slovenského divadla, stretnutí s výnimočnými hereckými a režisérskymi osobnosťami a bohatého sprievodného programu čaká na návštevníkov Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra.

DEŇ BEZ UMENIA
DEŇ BEZ UMENIA

Štatistiky sú alarmujúce: Na Slovensku klesá záujem o kultúru a umenie. Slováci menej ako pred pár rokmi čítajú knihy, menej navštevujú galérie, menej chodia do kina či do divadla. Prečo je to tak? A prečo dáva štát na umenie menej ako je štandard v Európskej únii?

OTVORENÁ REGISTRÁCIA NA FEST MARKET 2014
OTVORENÁ REGISTRÁCIA NA FEST MARKET 2014

Ak aj vy vyrábate, tvoríte, navrhujete, doma majstrujete alebo varíte dobroty, dajte nám o sebe vedieť. Do kreatívnej a food zóny totiž hľadáme nové talenty ale aj zaujímavé produkty, ktoré očaria návštevníkov festivalu Divadelná Nitra a FEST Marketu.

FOTOREPORT: FEST MARKET 2013
Fotoreport: Fest Market 2013

Nový mesiac pred nami a za nami septembrový Fest Market v rámci medzinárodného festivalu Divadelná Nitra na Svätoplukovom námestí v Nitre. Počasie príjemné, slnečné. Vecičky milé, farebné. Takže takto to vyzeralo posledný septembrový víkend v Nitre.

FEST MARKET VS. BLAF MARKET
FEST Market vs. BLAF Market

A čo vy tento víkend? Budete v Nitre alebo v Bratislave? Alebo aj tam aj tam? Ak áno, určite navštívte jeden z našich trhov - marketov, počas víkendu. Počasie má byť dobré, tak odporúčame vybrať sa von, vypnúť sociálne siete a "pošpacírovať sa" medzi kopou kreatívnej tvorby na čerstvom vzduchu.

NAčO SA TREBA TEšIť NA FESTIVALE DIVADELNá NITRA?
Načo sa treba tešiť na festivale Divadelná Nitra?

Stovky účinkujúcich, tisícky odjazdených Stovky účinkujúcich, tisícky odjazdených jazdených kilometrov, tony konštrukcií. kilometrov, tony konštrukcií. kilometrov, tony konštrukcií.