Spolupráce / Sashe Art Picnic

Neopakovateľná kreatívna atmosféra. Zoznámite sa naživo s tvorbou šikovných ľudí, prezriete si ich originálnu tvorbu a budete mať možnosť ukoristiť si niektorý z jedinečných kúskov, ktoré vás odlíšia v šedivom dave. Nájdete tu nespočetné množstvo originálnych šperkov, tašiek, doplnkov, oblečenia, či keramiky a iných farebných vecičiek.

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

ZATúLANý FOTOREPORT ZO SASHE ART PICNICU
Zatúlaný fotoreport zo Sashe Art Picnicu

4.-6. máj 2012 sa uskutočnil SAShE Art Picnic na Tyršovom nábreží v rámci Bratislavského Majálesu.

SASHE ART PICNIC V RáMCI BRATISLAVSKéHO MAJáLESU
SAShE Art Picnic v rámci Bratislavského Majálesu

4.-6. máj 2012 SAShE Art Picnic pobeží na Tyršovom nábreží v rámci Bratislavského Majálesu s predpokladanou účasťou viac ako 30.000 návštevníkov. Tešíme sa, že sme vďaka vašej podpore dostali slovenských autorov ručne robených vecí z úzadia do centra pozornosti. Vidíme sa počas troch najfarebnejších dní v roku, priatelia.

BOHATý PROGRAM BRATISLAVSKéHO MAJáLESU
Bohatý program Bratislavského Majálesu

Bratislavský majáles aj v roku 2012 pripravuje pre bratislavčanov a návštevníkov hlavného mesta skvelé koncerty, divadelné vystúpenia, nebudú chýbať adrenalínoví športovci, talentovaní detskí umelci a samozrejme ohňostroj. 5. ročník obľúbeného mestského festivalu sa uskutoční od 4. do 6. mája 2012.

STREETARTETERAPIA
Streetarteterapia

Arteterapia (z lat. ars – umenie, gr. therapeia – liečenie, ošetrovanie) je liečba umením. Je to špeciálny druh psychoterapie, ktorý sa zameriava na rozvoj tvorivých schopností, citového vývinu a medziľudských vzťahov.

SLACKLINE, FOOTBAG, FRISBEE A PETANQUE
Slackline, Footbag, Frisbee a Petanque

Na tohtoročnom Bratislavskom Majálese sa môžete tešiť na farebnú SaShE Art Picnic zónu, ktorej príjemnú atmosféru doplnia aj zaujímavé športy a hry. Môžete sa tešiť na „netradičné chodenie po lane“, budete sa môcť posnažiť udržať „malú loptičku“ vo vzduchu, zahádzať si lietajúci tanier, či s partiou si zasúťažiť v petangu.

PRVé INFO: SASHE ART PICNIC 2012
Prvé info: SAShE Art Picnic 2012

SAShE Art Picnic sa bude tento rok konať na Bratislavskom Majálese na Tyršovom nábreži v termíne 04.-06. máj 2012.