Projekty / ČERSTVÉ OVOCIE_LIVE

Okrem organizovania marketov a kultúrnych podujatí, chodieva Čerstvé Ovocie každý utorok do Rádia_FM. Vždy po 15.00 Nikola a Brixo spolu s Luciou a Mizzim hovoria o zaujímavých projektoch, návrhároch, móde, životnom štýle, dizajnoch, nápadoch a iných skutočnostiach, ktoré by mali byť každému z nás viac na očiach.

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

ČERTVĚ OVOCIE_LIVE VOL. 5
ČERTVĚ OVOCIE_LIVE VOL. 5

Spravte si radosť len tak. Pripravili sme si pre vás spolu so ZOOTom, ďalšie pokračovanie našich live rozhovorov s mladými, talentovanými, kreatívnymi a inšpiratívnymi hosťami. Tentoraz na pôde Fakulty architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, kde sa počas víkendu uskutoční Urban Market 2016 (Spring Edition).

ČERSTVé OVOCIE_LIVE VOL. 4
Čerstvé Ovocie_live vol. 4

Spravte si radosť len tak. Pripravili sme si pre vás spolu so ZOOTom, ďalšie pokračovanie našich live rozhovorov s mladými, talentovanými, kreatívnymi a inšpiratívnymi hosťami. Tentoraz v priestore ateliéru Bavlna v legendárnej Cvernovke, kde sa počas víkendu uskutoční Urban Art Session vol. 4: ART SOCIETY.

ČERSTVé OVOCIE_LIVE VOL. 3
Čerstvé Ovocie_live vol. 3

Spravte si radosť len tak. Pripravili sme si pre vás spolu so ZOOTom, ďalšie pokračovanie našich live rozhovorov s mladými, talentovanými, kreatívnymi a inšpiratívnymi hosťami. Tentoraz v priestore kaviarne TUTO v Starej tržnici, ktorá sa na pár dní premení na Mekku módy.

ČERSTVé OVOCIE_LIVE VOL. 2
Čerstvé Ovocie_live vol. 2

Témou druhého verejného rozhovoru Čerstvé Ovocie_live by ZOOT bude lokálny dizajn a móda. Dá sa z lokálneho pôsobenia presadiť aj globálne? Vieme exportovať módu “z ulice” alebo šperk z ateliéru do slovenských designshopov a ďalej za hranice Slovenska? Porozprávame sa s Annou Čurlejovou (Čarbičková Design), Janou Bučkovou (VYVA) a Luciou Havašovou (Miestni).

ČERSTVé OVOCIE_LIVE VOL. 1
Čerstvé Ovocie_live vol. 1

Témou pilotného verejného rozhovoru Čerstvé Ovocie_live by ZOOT bude dizajn a miesta, kde kvalitný dizajn a súčasnú módu zoženiete. Teda o design shopoch a hlavne o ľuďoch, ktorí dizajnshopy vlastnia, prevádzkujú alebo inak verejnosti ponúkajú a mapujú lokálny ale aj zahraničný dizajn a módu na Slovensku a v Čechách.