autor: Martin Brix
dátum: 29.10.2012
zdroj: Red Bull


Videik a PPE si vybavovali účty na Miletičke

Čo sa stane keď sa stretne Vidiek a Puding Pani Elvisovej oproti sebe na trhovisku? Chvíľa pohody sa zmení na nenávistné pohľady a v zápätí to už lieta... Tušíme, že 16.11. v Starej tržnici to naberie ešte väčšie rozmery. Pre koho obetuješ svoje hlasivky ty?
 
 
Unikátna hudobná konverzácia, ktorú nechceš zmeškať!
Dve pódiá oproti sebe, dve slovenské kapely, štyri kolá neopakovateľného hudobného súboja, v ktorom rozhodujú svojimi hlasivkami diváci. Chronicky známe pesničky, ako ste ich doteraz nepočuli. Red Bull Soundclash prichádza premiérovo na Slovensko a v historickej budove Starej tržnice si to rozdajú dve vynikajúce kapely Vidiek a Puding pani Elvisovej. Komu dáš svoje HLASivky?
 
O projekte:
Red Bull Soundclash je unikátna hudobná konverzácia, ktorá sa uskutoční 16. novembra 2012 medzi dvoma top slovenskými kapelami Vidiek a Puding pani Elvisovej. Úplne nový koncept hudobnej konverzácie. Dve pódia a dve kapely oproti sebe a uprostred diváci burcujúci hudobníkov k tým najkreatívnejším melódiám, sú zároveňˆ rozhodcovia súboja. Inak dobre známe pesničky, ako ste ich doposiaľ nepočuli. Večerom v historickej budove Starej tržnice bude sprevádzať Robo Roth.

viac info nájdeš na: www.redbull.sk/soundclash