Urban Market / Designers (Info)

Všetko o dizajnéroch, ktorí sa predstavili na niektorom z našich Urban Marketov.

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

BRAND TEASER ALEBO čO UVIDíTE NA URBAN MARKETE?
Brand teaser alebo čo uvidíte na Urban Markete?

Vieme, že už netrpezlivo čakáte koho a čo uvidíte túto zimu v Cvernovke.

ZOZNáMTE SA: ČAJOVňA SHANGRILA
Zoznámte sa: Čajovňa Shangrila

Aby ste pocítili rovnováhu a oddych na Spring Urban Markete, príde Čajovňa Shangrila. V jej priestoroch sa budete môcť osviežiť dobrým čajom a prípadne prehodiť pár slov so svojimi priateľmi a známymi.

ZOZNáMTE SA: SEWOLOGYLAB
Zoznámte sa: Sewologylab

Sewologylab už nemusíme dopodrobna predstavovať. S talentovanou Luciou S. ste sa mohli stretnúť na zimnom Urban Markete, kde ukázala, že módna prehliadka môže byť odvážna, energická a veľmi pútavá.

ZOZNáMTE SA: COCOPINDA
Zoznámte sa: Cocopinda

Textilná značka, ktorá prináša nové a limitované edície tričiek každé dva týždne. Tričká sú zasielané v balení ako dobrá pizza! A, čo je ich výhodou?

ZOZNáMTE SA: PLAZMALAB
Zoznámte sa: Plazmalab

Z Čiech k nám zavíta naša obľúbená značka Plazmalab. Tešíme sa, že prinesú zo sebou nielen tričká a mikiny ale aj zaujímavé doplnky. Mali ste ich možnosť stretnúť aj na zimnom Urban Markete. Teraz na jar prídu aj s novou kolekciou.

ZOZNáMTE SA: 82 BøOK&DESIGN SH?P
Zoznámte sa: 82 bøok&design shõp

82 bøok&design shõp je kníhkupectvo, antikvariát a dizajn shop so zameraním na architektúru, dizajn a umenie. Veľkí fanúšikovia knižnej ilustrácie, grafiky a fotografie si prídu na svoje. „Náplňou našej práce, je ponúkať vám výber z toho najzaujímavejšieho a najkvalitnejšieho, čo na svete každý deň vzniká.“