Urban Market Editions / Urban Market 2012 (Spring Edition)

Urban Market (Spring Urban Market 2012 / v rámci festivalu DAAD - Dni Architektúry a Dizajnu) / dátum konania akcie: / 01.06.2012 - 03.06.2012 / miesto konania akcie: / Primaciálne a Radničné námestie, Bratislava

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

FOTOREPORT: URBAN MARKET 2012 (SPRING EDITION)
Fotoreport: Urban Market 2012 (spring edition)

Prvý tohtoročný Market za nami a tak prinášame pár fotiek.

ZOZNáMTE SA: ČAJOVňA SHANGRILA
Zoznámte sa: Čajovňa Shangrila

Aby ste pocítili rovnováhu a oddych na Spring Urban Markete, príde Čajovňa Shangrila. V jej priestoroch sa budete môcť osviežiť dobrým čajom a prípadne prehodiť pár slov so svojimi priateľmi a známymi.

ZOZNáMTE SA: SEWOLOGYLAB
Zoznámte sa: Sewologylab

Sewologylab už nemusíme dopodrobna predstavovať. S talentovanou Luciou S. ste sa mohli stretnúť na zimnom Urban Markete, kde ukázala, že módna prehliadka môže byť odvážna, energická a veľmi pútavá.

ZOZNáMTE SA: COCOPINDA
Zoznámte sa: Cocopinda

Textilná značka, ktorá prináša nové a limitované edície tričiek každé dva týždne. Tričká sú zasielané v balení ako dobrá pizza! A, čo je ich výhodou?

ZOZNáMTE SA: PLAZMALAB
Zoznámte sa: Plazmalab

Z Čiech k nám zavíta naša obľúbená značka Plazmalab. Tešíme sa, že prinesú zo sebou nielen tričká a mikiny ale aj zaujímavé doplnky. Mali ste ich možnosť stretnúť aj na zimnom Urban Markete. Teraz na jar prídu aj s novou kolekciou.

ZOZNáMTE SA: 82 BøOK&DESIGN SH?P
Zoznámte sa: 82 bøok&design shõp

82 bøok&design shõp je kníhkupectvo, antikvariát a dizajn shop so zameraním na architektúru, dizajn a umenie. Veľkí fanúšikovia knižnej ilustrácie, grafiky a fotografie si prídu na svoje. „Náplňou našej práce, je ponúkať vám výber z toho najzaujímavejšieho a najkvalitnejšieho, čo na svete každý deň vzniká.“