autor: Martin Brix
dátum: 23.12.2011
zdroj: www.urban-market.blogspot.com


Ďakujeme za nádherný rok 2011

Ďakujeme za nádherný rok 2011 a prajeme pohodové prežitie vianočných sviatkov v kruhu najbližších a všetko dobré do nového roku.

V roku 2011 sme Vám priniesli tri vydania Urban Marketu (Spring, Summer a Winter). Veríme, že tí ktorí ste sa zúčastnili aspoň na jednom z nich, že ste zažili kúsok skvelej a neopakovateľnej atmosféry, ktorú Urban Market ponúka . Sme veľmi radi, že viete oceniť naše úsilie a snahu prinášať Vám toto skvelé podujatie s tak príjemnou atmosférou, ktorej súčasťou ste hlavne vy. Už teraz sa tešíme na rok 2012 a s ním aj nové vydania Urban Marketu, ktoré sa budeme aj s Vašou pomocou snažiť posúvať stále dopredu a zlepšovať, aby ste sa u nás cítili príjemne.

Ďakujeme všetkým šikovným ľuďom, dizajnérom, umelcom, zástupcom dizajnových / urban /street značiek, módnym návrhárom, architektom, kapelám a djom, ľuďom zaujímajúcim sa o mladé, čerstvé umenie, o kultúru na Slovensku a v Čechách ale aj vo svete, portálom propagujúcim česko-slovenskú kultúru, šikovných ľudí, mladých umelcov, médiám, ktoré podporili náš projekt, partnerom, Cvernovke, každému jednému človeku ktorý nám pomohol, podporil a propagoval projekt Urban Market a hlavne Vám. Nás to nesmierne baví a dúfame, že to je aj vidieť.

Vidíme sa v roku 2012 a už teraz sa tešíme čo pekné nám prinesie...

s pozdravom Česrtvé Ovocie / Urban Market Team

ps: Šírte našu komunitu na FACEBOOKu. Ďakujeme.