Blog / Lifestyle

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

AK Máš RáD/A čOKOLáDU, TENTO WORKSHOP BUDE PRE TEBA!
Ak máš rád/a čokoládu, tento workshop bude pre TEBA!

Máš rád čokoládu, no vždy si túžil po tej svojej? Príď na workshop čokoládovne CHOCOMAZE, kde si budeš môcť poskladať svoju vlastnú čokoládu snov.

PERMAKULTúRA V MESTE.
Permakultúra v meste.

2. ročník festivalu, v rámci ktorého sa uskutoční stretnutie odborníkov z oblasti permakultúry a formou užšie špecializovaných prednášok a prezentácií sa permakultúra priblíži aj širšej verejnosti.

HARDVéR BIžU WORKSHOP OD KEOYKA.SK FEAT. BOžENA
Hardvér bižu workshop od Keoyka.sk feat. Božena

O čom by to bol workshop ak by sa pri tom nemohlo niečo zničiť? Napriek tomu musíme upozorniť, že pre tento workshop nebol zabitý žiadny nevinný alebo vinný stroj.

ZOZNáMTE SA: ČAJOVňA SHANGRILA
Zoznámte sa: Čajovňa Shangrila

Aby ste pocítili rovnováhu a oddych na Spring Urban Markete, príde Čajovňa Shangrila. V jej priestoroch sa budete môcť osviežiť dobrým čajom a prípadne prehodiť pár slov so svojimi priateľmi a známymi.

ZOZNáMTE SA: 82 BøOK&DESIGN SH?P
Zoznámte sa: 82 bøok&design shõp

82 bøok&design shõp je kníhkupectvo, antikvariát a dizajn shop so zameraním na architektúru, dizajn a umenie. Veľkí fanúšikovia knižnej ilustrácie, grafiky a fotografie si prídu na svoje. „Náplňou našej práce, je ponúkať vám výber z toho najzaujímavejšieho a najkvalitnejšieho, čo na svete každý deň vzniká.“