Blog / Umenie

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

VýSTAVA: PALEC HORE! (MAľBY SI VIDIEť)
Výstava: Palec Hore! (Maľby si vidieť)

V priestoroch Cvernovky si môžete vychutnať predajnú výstavu viac ako 100 exponátov súčasného umenia. Autormi sú slovenský umelci patriaci k tým najoriginálnejším tejto doby. Výstava sa koná počas Urban marketu a potrvá do 17. decembra.

VýTVARNý WORKSHOP OD ATELIER KOIRA KISSA
Výtvarný workshop od Atelier koira kissa

Ateliér koira kissa pripravil pre návštevníkov výtvárný workshop, vďaka kotrému si budete môcť domov opäť niečo odniesť.

HARDVéR BIžU WORKSHOP OD KEOYKA.SK FEAT. BOžENA
Hardvér bižu workshop od Keoyka.sk feat. Božena

O čom by to bol workshop ak by sa pri tom nemohlo niečo zničiť? Napriek tomu musíme upozorniť, že pre tento workshop nebol zabitý žiadny nevinný alebo vinný stroj.

PORTUGAL SKETCHBOOK OD ALICI GURíNOVEJ
Portugal sketchbook od Alici Gurínovej

Portugalské leto na ilustráciách, skicách a maľbách nájdete po prvý krát už aj v Bratislave, kde inde ako na Urban Markete 2012 (winter edition)!

SOYART / ART RENTAL SERVICE
Soyart / Art Rental Service

Soyart podporuje mladé umenie prostredníctvom prenájmu diel začínajúcich výtvarníkov/čok a vernisáž je prvou príležitosťou spoznať činnosť projektu priamou ukážkou premeny priestoru výtvarnými dielami.

FESTIVAL SELF
Festival SELF

POZÝVAME VÁS na festival autorských projektov z oblasti grafického dizajnu, nezávislých vydavateľských aktivít, novej publicistiky o dizajne.