Urban Market Editions / Urban Market 2010 (Winter Edition)

Urban Market (Winter Urban Market 2010 - Christmass Edition) / dátum konania akcie: 18.12.2010 - 19.12.2010 (víkend pred Vianocami) / miesto konania akcie: Galleria Cvernovka, Páričkova 18, 821 08 Bratislava

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

WINTER URBAN MARKET 2010
Winter Urban Market 2010

Reportáž zo zimného vydania Urban Marketu 2010: Projekt Urban Market sa zrodil začiatkom apríla 2010 s myšlienkou zorganizovať podujatie, ktoré podporí všetky druhy súčasného umenia nekomerčného zamerania a hlavne autorov a predstaví ich širšej verejnosti. Slovenský autor je najlepšie utajovaný fenomén na Slovensku.

INSPIRE WITH DIFFERENCE. URBAN MARKET WITH DIFFERENCE
Inspire with difference. Urban Market with difference

Na Winter Urban Markete magazín Inspire for free (čiže staršie čísla v limtovanom počte zadarmo). Prídi si aj ty pre to svoje číslo. Takže ako stará pranostika vraví "kto neskoro chodí, magazín Inspire sa mu neújde". Preto dohybaj čo najsôr a užívaj.

JA SA HRáM. TY SA HRáš. SPOLU SA HRáME
Ja sa hrám. Ty sa hráš. Spolu sa hráme

V čase keď je slovenský trh zahltený modernými spoločenskými hrami od zahraničných autorov, chceme ponúknuť našim klientom spoločenské hry od našich slovenských autorov, ktorých talent sa prinajmenšom vyrovná tým zahraničným.

AUTOBUS, ELEKTRIčKA, TROLEJBOYS
Autobus, električka, TROLEJBOYS

"Ak stojíte, držte sa... rytmu!"

PRíPRAVY VRCHOLIA. PLAGáT A PROGRAM HOTOVý
Prípravy vrcholia. Plagát a program hotový

Čerstvé Ovocie, n.o. Vám prináša ďalšie pokračovanie Urban Marketu. Víkend pred Vianocami, v Gallerii CVERNOVKA, bude hustým multikultúrnym a nákupným zážitkom.

SUPER KOMBO. PROJEKT CZECH SLOVAK FEAT. NOVESTA!
Super kombo. PROJEKT CZECH SLOVAK feat. NOVESTA!

Obuvná značka Novesta oslávila svoj oficiálny návrat na módnu scénu počas jesennej akcie DESIGNBLOK 2010 v Prahe a odvtedy sme sa verejnosti pripomínali počas akcií ako BURNING BEATS FASHION PARTY v Brne, zimný CODE:MODE v Prahe či diskusné fórum SCD (Slovenské centrum dizajnu).