Urban Market Editions / Urban Market 2011 (Summer Edition)

Urban Market (Summer Urban Market 2011 / Urban Market Zóna na Festivale GRAPE 2011) / dátum konania akcie: / 12.08.2011 - 13.08.2011 / miesto konania akcie: / Letisko Piešťany, Žilinská cesta 597/81, Piešťany

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

BOLO FAREBNE, BOLO FAJNE...
Bolo farebne, bolo fajne...

Víkend 12. a 13. augusta sa niesol v príjemnej atmosfére podporenej slnečným počasím. Pohodoví mladí ľudia, kopec kvalitnej hudby a zábavy, množstvo sprievodného programu, streetart či naša Urban Market Zóna, to všetko je Festival Grape.

DALI SME ZBOHOM LETNýM VýPREDAJOM!
Dali sme zbohom letným výpredajom!

Asi Vás všetkých sklameme, že za 10 evri si u nás nenakúpite rifle, tričko, naušnice a ešte aj kabelku. Dobrou správou je, čo si u nás kúpite, to nebude mať 40 ďaľších ľudí!

URBAN MARKET PRINášA AJ PáR WORKSHOPOV
Urban Market prináša aj pár workshopov

Urban Market zóna a pár workshopov pre radosť. Zastavte sa u nás a dajte vašej kreativite slobodu, pripravili sme si pre vás, zaujimavé workshopy, tvorivé dielne ale aj akčnú súťaž. Let´s go!

BOHATý PROGRAM LETNéHO URBAN MARKETU
Bohatý program letného Urban Marketu

Aj tento rok bude na fetivale Grape, Urban Market zóna, o ktorú sa postará organizácia Čerstvé ovocie. Denná zóna bude pozostávať z marketu, na ktorom sa nám predstavia rôzni dizajnéri, značky, handmade výrobcovia ale aj iní šikovní ľudia, ktorí majú čo ponúknuť. Zóna bude obohatená o rôzne workshopy a novú zložku Urban Market session.

SUMMEEEEEEEEEER URBAN MARKET!
Summeeeeeeeeeer Urban Market!

Leto je už naštartované v plnom prúde a my nezaostávame! V kultúrnom rozbehu si ani neviete vybrať kam ísť a samozrejme, že v čom ísť? Tieto a mnohé iné otázky vo Vašich hlavách isto lomcujú už od vtedy, čo skončili skúšky. Poďte s nami na Grape Festival, kde aj tento rok budeme organizovať Summer Urban Market!