Urban Market Editions / Urban Market 2012 (Winter Edition)

Urban Market 2012 (Winter Edition) / dátum konania akcie: / 14.12.2012 - 16.12.2012 / miesto konania akcie: / Galleria Cvernovka, Páričkova 18, 821 08 Bratislava

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

FOTOREPORT 03: URBAN MARKET 2012 (WINTER EDITION)
Fotoreport 03: Urban Market 2012 (Winter Edition)

Isteže toto nie je minuloročné resumé, či prianie do nového roku. Toto je zas "iba" jeden fotoreport a obhliadnutie sa na viac-menej tú "pred"vianočnú atmosféru zimného Urban Marketu.

FOTOREPORT 02: URBAN MARKET 2012 (WINTER EDITION)
Fotoreport 02: Urban Market 2012 (Winter Edition)

Momentálne nebudeme písať rozprávky, recenzie, chvály, či kritiky o tom ako bolo na zimnom Urban Markete. Asi to nevieme, a asi nechceme. Písať o chybách, nedostatkoch či naopak, o úžasnej a priateľskej atmosfére, nádhernom priestore, množstve kreatívnych ľudí, dizajnu, umenia, módy, hudby, farieb. Preto tento FOTOREPORT.

PATRí VáM VEľKá VďAKA!
Patrí vám veľká vďaka!

Urban Market 2012 (Winter Edition) je za nami, preto nám dovoľte napísať pár slov vďaky na záver.

TORNÁDO LUE Má NOVý ALBUM
TORNÁDO LUE má nový album

Skupina Tornádo Lue potvrdzuje svoj návrat na scénu novým koncertným albumom. Nahrali ho koncom októbra počas troch koncertov v bratislavskom NuSpirit Klube a ako bonus pridávajú tri nové skladby.

OTVORENá INDUSTRIáLNA NáRUč - URBAN MARKET ZAčíNA
Otvorená industriálna náruč - Urban Market začína

Dnese otvárame o 16:00 všetky naše dvere, brány, náruče a čakáme len a len na vás. Môžete sa tešiť na viac ako 100 originálnych značiek, vďaka ktorým snáď vyriešite darčekové dilemy.

POTVORSKý WORKSHOP NA URBAN MARKETE
Potvorský workshop na Urban Markete

POTVORA prinesie na druhé poschodie vianočnú predtuchu a budete si môcť vyrobiť menovky na darčeky. Tie totiž neoddeliteľne patria k darčekom, aby sa nepomiešali a našli si toho správneho majiteľa. Ak ich ešte nemáte pridite si ich vyrobiť.