Urban Market Editions / Urban Market 2012 (Winter Edition)

Urban Market 2012 (Winter Edition) / dátum konania akcie: / 14.12.2012 - 16.12.2012 / miesto konania akcie: / Galleria Cvernovka, Páričkova 18, 821 08 Bratislava

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

ČLOVEčE OMFG INSPIRE ZóNA NA URBAN MARKETE
Človeče OMFG Inspire zóna na Urban Markete

Na tohtoročnom Urban Markete nebude chýbať ani Inspire magazine! Vieme, že po všetkých nákupoch krásnych vecí a vecičiek, ochutnávaní dobrôt a všetkom tom stretávaní priateľov budete unavení a preto sme si pre vás pripravili Inspire „Človeče OMFG zónu“.

VýSTAVA: PALEC HORE! (MAľBY SI VIDIEť)
Výstava: Palec Hore! (Maľby si vidieť)

V priestoroch Cvernovky si môžete vychutnať predajnú výstavu viac ako 100 exponátov súčasného umenia. Autormi sú slovenský umelci patriaci k tým najoriginálnejším tejto doby. Výstava sa koná počas Urban marketu a potrvá do 17. decembra.

ANI DETI SA NEBUDú NUDIť, VďAKA MAKEDO
Ani deti sa nebudú nudiť, vďaka MAKEDO

Tento rok smenezabudli ani na menších návštevníkov marketu. Vieme, že je to s nimi dobrodružstvo už len prísť a preto MAKEDO pripravilo detský kútik a hru s kartónom.

NA URBAN MARKETE BUDE AJ SVET LP PLATNí, VINYLLO.SK.
Na Urban Markete bude aj svet LP platní, Vinyllo.sk.

K pohode a kultúre patrí určite aj skvelá hudba – na rovnako skvelých a krásnych vinylových platniach. Vinyllo.sk nebude chýbať na zimnom Urban Markete...

AK Máš RáD/A čOKOLáDU, TENTO WORKSHOP BUDE PRE TEBA!
Ak máš rád/a čokoládu, tento workshop bude pre TEBA!

Máš rád čokoládu, no vždy si túžil po tej svojej? Príď na workshop čokoládovne CHOCOMAZE, kde si budeš môcť poskladať svoju vlastnú čokoládu snov.

PERMAKULTúRA V MESTE.
Permakultúra v meste.

2. ročník festivalu, v rámci ktorého sa uskutoční stretnutie odborníkov z oblasti permakultúry a formou užšie špecializovaných prednášok a prezentácií sa permakultúra priblíži aj širšej verejnosti.