Urban Market Editions / Urban Market 2013 (Winter Edition)

Urban Market 2013 (Winter Edition) / dátum konania akcie: / 06.12.2013 - 08.12.2013 / miesto konania akcie: / Stará tržnica, Nám. SNP 1, Bratislava a KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

WORKSHOPY, KTORé ťA NEBUDú NUDIť
Workshopy, ktoré ťa nebudú nudiť

Čo by to bol za Urban Market, ak by sme nepripravili pár workshopov, počas ktorých sa niečo naučíte a odnesiete si z nich domov darček? Tradičné ale aj novšie techniky si na každého počkajú na prvom poschodí. Strávte čas s kreatívcami a vychutnajte si príjemnú atmosféru tvorenia.

SECRET WALLS X SLOVAKIA GRANDFINÁLE MAREK CINA VS DIAN
SECRET WALLS X SLOVAKIA GRANDFINÁLE MAREK CINA VS DIAN

Posledný súboj série Secret Walls X Slovakia rozhodne o víťazovi 2. ročníka Live Art Battlov a rozlúči sa so Slovenským publikom exkluzívnou show geniálneho DJ Yoda /UK/.

URBAN MARKET ZóNA
Urban Market zóna

Nebaví ťa ten stres v nákupných centrách? Pípanie registračnej pokladnice ťa budí v snoch? Baliaci papier používaš ako meč, len aby si sa mohol/a prebojovať k darčeku pre svoju mamu? Príď do Starej Tržnice a vychutnaj si Mikuláša, víno, hudbu, dizajn a aj ručné práce.

URBAN ART SESSION VOL. 4: KULTúRA MESTSKEJ MóDY
URBAN ART SESSION vol. 4: Kultúra mestskej módy

Projekt Urban Art Session sa tentokrát snaží priblížiť tému z oblasti fashion designu, konkrétne zameranú na streetovú módu rôznych subkultúr. Mesto to sú provokujúce tričká punkáčov, swag hip-hoperov v širokých gaťoch, čierny gear meatalistov a šialené výstrelky fúzatých hipsterov a to nie je ani zďaleka všetko.

FASHION URBAN MARKET AJ TO JE SÚČASŤ URBAN MARKETU
FASHION URBAN MARKET AJ TO JE SÚČASŤ URBAN MARKETU

Fashion Urban Market je súčasťou projektu Urban Market. Je to súbor módnych prehliadok predstavujúcich mladých slovenských a zahraničných módnych tvorcov.

URBAN-MARKET-PARKET: SKVELÁ SOBOTNÁ "AFTERPARTY"
URBAN-MARKET-PARKET: SKVELÁ SOBOTNÁ "AFTERPARTY"

Po výdatnom nákupe na zimnom Urban Markete v Starej tržnici, výdatná porcia dobrej hudby. Boys, boys, boys!