Blog / BTW

By The Way...

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

KULTÚRA A MESTO: SILA PRÍŤAŽLIVOSTI
KULTÚRA A MESTO: SILA PRÍŤAŽLIVOSTI

V Bratislave sa uskutoční medzinárodná konferencia o význame kultúry pre rozvoj mesta s názvom Kultúra a mesto: sila príťažlivosti. Jej hlavným cieľom je prispieť k diskusii o budúcnosti Európy práve prostredníctvom kultúrneho plánovania a tvorby kultúrnych politík v mestách a regiónoch.

DVOR ŠPECIÁLNEJ ŠKOLY CHCÚ PREMENIŤ NA SUSEDSKÚ ZÁHRADU
DVOR ŠPECIÁLNEJ ŠKOLY CHCÚ PREMENIŤ NA SUSEDSKÚ ZÁHRADU

Po troch rokoch sa v Bratislave uzatvára Mobilná záhrada Sasinkova - prvý projekt iniciatívy Vnútroblok, ktorý sa snaží obsadzovať nevyužívané priestory ľahko premiestniteľnými záhradami. Mobilné záhrady sa však nekončia, ale presúvajú.

PASÁŽ V SRDCI MESTA SA ZMENÍ NA GASTRONOMICKÉ CENTRUM
PASÁŽ V SRDCI MESTA SA ZMENÍ NA GASTRONOMICKÉ CENTRUM

Central Pasáž, spájajúca Laurinskú ulicu s Námestím SNP, už čoskoro zmení svoj koncept z obchodného domu na gastronomické centrum. Plánované je centrálne sedenie a viacero menších prevádzok s monotematickou ponukou zameranou na kvalitu, nie kvantitu.

NEŽNÁ REVOLÚCIA V ŠUFLÍKU
NEŽNÁ REVOLÚCIA V ŠUFLÍKU

Nadácia Milana Šimečku vyhlasuje výzvu Nežná revolúcia v šuflíkoch, ktorej cieľom je zozbierať súkromné fotografie z obdobia Novembra 1989.

2% ABY DOBRé VECI BOLI VIDENé
2% aby dobré veci boli videné

Ak Vás to s nami ešte stále baví a radi by ste nás podporili, môžete tak urobiť práve darovaním 2 % !

PRAVDA.SK POMáHA ZíSKAť 2%.
Pravda.sk pomáha získať 2%.

Šiesty raz chystá portál Pravda.sk projekt, umožňujúci propagáciu všetkým subjektom, ktoré sa uchádzajú o dve percentá dane. Chce tak pomôcť obom stranám - organizáciám, nadáciám, združeniam dáva priestor na prezentáciu, čitateľom zase ponúka roztriedený zoznam a orientáciu v tom, komu a prečo pomôcť. A to všetko na jednom mieste.