Blog / Architektúra

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

PREDNášKA ROLANDA RIETVELDA
Prednáška Rolanda Rietvelda

Ronald Rietveld založil Rietveld Landscape po získaní ocenenia Prix de Rome Architecture 2006. Na viacerých projektoch spolupracuje s Erikom Rietveldom (ekonóm a filozof) a Atelier de Lyon. Pôsobí na poli architektúry, urbanizmu, landscape a voľného umenia.

SéRIA PREDNášOK: SINGULARCH
Séria prednášok: SINGULARch

Projekt SINGULARch je sériou prednášok z oblasti architektúry a urbanizmu, presahujúc však aj do medziodborových sfér.

FOTOREPORT: ASKING ARCHITECTURE PREVIEW
Fotoreport: Asking Architecture Preview

V dňoch 27. a 28. augusta sa v Benátkach konal Preview. Čieže, predpremiéra pred otvorením pre verejnosť.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (6)
Asking Architecture presents (6)

29. mája sa v Gallerii Cvernovka uskutoční posledné z májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012. Prezentovať sa bude Stanica Žilina-Záriečie, BANSKÁ ST A NICA Contemporary a Východné pobrežie.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (5)
Asking Architecture presents (5)

Na predposlednom vydaní májových prezentačných podujatí Asking Architecture presents sa predstavia Tomáš Džadoň a PBlog, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (4)
Asking Architecture presents (4)

22. mája sa v Gallerii Cvernovka uskutoční ďalšie z májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012. Prezentácie na štvrté vydanie si chystajú Nástupište 1-12, BUNKA pre súčasnú kultúru, Záhrada a OFFCITY.