Blog / Architektúra

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (3)
Asking Architecture presents (3)

Tretie zo série šiestich májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012, sa uskutoční 17. mája v design factory. Tentokrát sa vám predstavia: Anna Cséfalvay, Pavlína Morháčová a H3T architekti.

ASKING ARCHITECTURE - PAVILóN ČESKEJ A SLOVENSKEJ REPUBLIKY
Asking Architecture - Pavilón Českej a Slovenskej republiky

Projekt Asking Architecture je víťazným návrhom na realizáciu expozície v Pavilóne Českej a Slovenskej republiky na prestížnej medzinárodnej prehliadke 13. Bienále architektúry v Benátkach 2012.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (2)
Asking Architecture presents (2)

15. mája sa v Progressbare uskutoční druhé zo šiestich májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále Architektúry v Benátkach 2012. Spoznáte organizácie 13m3 a Atrakt Art, ktorých projekty budú súčasťou expozície a Mladý pes n.o. a Čerstvé Ovocie, n.o., ktoré spolupracujú na príprave expozície.

ASKING ARCHITECTURE PRESENTS (1)
Asking Architecture presents (1)

10. mája sa v Gallerii Cvernovka uskutoční prvé zo šiestich májových podujatí, na ktorých sa verejnosti predstavia organizácie, ktorých projekty budú súčasťou slovenskej expozície na 13. Bienále Architektúry v Benátkach 2012. Na prvom vydaní budete mať príležitosť spoznať organizácie rese arch, 4AM Fórum pro architekturu a média a urbanflow.

POZýVAME VáS: ASKING ARCHITECTURE PRESENTS
Pozývame Vás: Asking Architecture presents

Srdečne Vás pozývame na májové prezentácie k pripravovanej slovenskej expozícii na 13. Bienále Architektúry v Benátkach 2012 s názvom Asking Architecture.

DAAD 2012 / DNI ARCHITEKTúRY A DIZAJNU
DAAD 2012 / Dni Architektúry A Dizajnu

DAAD je každoročný festival oslavujúci architektúru, dizajn a umenie, tvorivé bohatstvo, sociálne dôsledky a silu na zmenu.